Connect with us

Hot Math News

Hercai Dizi Oyuncusu ( Akın Akinözü) Reyhani Oynuyor


Uncategorized

Hercai Dizi Oyuncusu ( Akın Akinözü) Reyhani Oynuyor

#hercaidizi oyuncusu akın Reyhani oynuyor
Mardinde
#hercai3bolumfragmanı

Akın Akınözü Kimdir? Biyografisi

Akın Akınözü, 01.01.1990 tarihinde Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. Durumu iyi bir ailenin çocuğu olarak dikkat çeken Akınözü, küçük yaşlardan itibaren son derece başarılı bir eğitim hayatı geçirmiştir. Geleceğe yönelik büyük hedefleri olan Akınözü, lise eğitiminin ardından ise lisans eğitimi için ideal bir bölüm kazanmıştır.

TED Ankara Koleji Matematik Fen Bölümümezunu olarak lise hayatını tamamlayan Akınözü, General Studies IC Berkeley Applied Math alanında da yüksek eğitimini tamamlayarak kendisini oyunculuğa doğru yönlendirdi. Lisans eğitimi ile birlikte tiyatro ve oyunculuk alanında da çeşitli eğitimler almaya başladı.

KARİYERİNİN BAŞLANGIÇ YILLARI

Akınözü, üniversite yıllarına başladığı zamanlarda oyunculuk anlamında da çok daha profesyonel hale gelebilmek için tiyatrolara yazıldı ve bu anlamda kendisini ileri taşıdı. Yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Akınözü, oyunculuk yetenekleri ile de kısa vadede çok geniş kapsamlı bir süreci noktaladı.

Akınözü, oyunculuk eğitimlerinin ardından ilk olarak 2014 yılında Azrail filmi kadrosunda yer aldı. Hırvatistan ve Slovenya ortak yapımı bu filmde ilk defa rol alan Akınözü, küçük da olsa aldığı bu rol ile birlikte kendisi için çok önemli bir deneyim edinme şansına sahip oldu ve Türkiye’ye döndü

To Top